Zendesk Forms (7.x-1.0-beta4) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Subject
id: Judul

en: Message
id: Pesan

en: Your name
id: Nama anda

en: Your e-mail address
id: Alamat email anda

en: Send
id: Kirim

en: here
id: di sini

en: API key
id: Kunci API
