Zendesk Forms (7.x-1.0-beta4) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Subject
it: Oggetto

en: Message
it: Messaggio

en: Your name
it: Il tuo nome

en: Your e-mail address
it: Il tuo indirizzo e-mail

en: Send
it: Invia

en: here
it: qui
