Zendesk Forms (7.x-1.0-beta4) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Subject
pl: Tytuł

en: Support
pl: Wsparcie

en: Message
pl: Wiadomość

en: Your name
pl: Nazwisko lub pseudonim

en: Your e-mail address
pl: Twój adres e-mail

en: Send
pl: Wyślij

en: here
pl: tutaj

en: API key
pl: Klucz API
