Zendesk Forms (7.x-1.0-beta4) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Subject
pt: Assunto

en: Support
pt: Suporte

en: Message
pt: Mensagem

en: Your name
pt: O seu nome

en: Your e-mail address
pt: O seu endereço de email

en: Send
pt: Enviar

en: here
pt: aqui

en: API key
pt: Chave API
