Zendesk Forms (7.x-1.0-beta4) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Subject
ro: Subiect

en: Support
ro: Suport

en: Message
ro: Mesaj

en: Your name
ro: Numele dumneavoastră

en: Your e-mail address
ro: Adresa dumneavoastră de e-mail

en: Send
ro: Trimite

en: here
ro: aici

en: API key
ro: Cheia API
