Zendesk Forms (7.x-1.0-beta4) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Subject
uk: Тема

en: Support
uk: Підтримка

en: Message
uk: Повідомлення

en: Your name
uk: Ваше ім'я

en: Your e-mail address
uk: Ваша адреса електронної пошти

en: Send
uk: Надіслати

en: here
uk: тут

en: API key
uk: Ключ API
