Zendesk Forms (7.x-1.0-beta4) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Subject
bo: འགོ་བརྗོད

en: Message
bo: ཆ་འཕྲིན

en: Your name
bo: ཁྱེད་ཀྱི་མིང

en: Your e-mail address
bo: ཁྱེད་ཀྱི་གློག་ཡིག་ཁ་བྱང

en: Send
bo: སྐུར་བ

en: here
bo: འདིར།
