Zendesk Forms (7.x-1.0-beta4) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Subject
fr: Objet

en: Support
fr: Assistance technique

en: Your name
fr: Votre nom

en: Your e-mail address
fr: Votre adresse de courriel

en: Send
fr: Envoyer

en: here
fr: ici

en: API key
fr: Clé d'API
