Zendesk Forms (7.x-1.0-beta4) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Subject
hu: Tárgy

en: Support
hu: Támogatás

en: Message
hu: Üzenet

en: Your name
hu: Saját név

en: Your e-mail address
hu: Email cím

en: Send
hu: Küldés

en: here
hu: ide

en: API key
hu: API kulcs
