Zendesk Forms (7.x-1.0-beta4) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Subject
jv: Subyek

en: Message
jv: Pesen

en: Your name
jv: Jenengmu

en: Your e-mail address
jv: Alamat emailmu

en: Send
jv: Kirim

en: here
jv: nag kéné
