Zendesk Forms (7.x-1.0-beta4) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Subject
ru: Тема

en: Support
ru: Поддержка

en: Message
ru: Сообщение

en: Your name
ru: Ваше имя

en: Your e-mail address
ru: Ваш email-адрес

en: Send
ru: Отправить

en: here
ru: здесь

en: API key
ru: API-ключ
