Zendesk Forms (7.x-1.0-beta4) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Subject
tr: Konu

en: Support
tr: Destek

en: Message
tr: İleti

en: Your name
tr: Adınız

en: Your e-mail address
tr: E-posta adresiniz

en: Send
tr: Gönder

en: here
tr: buraya
