Zenstrap (7.x-1.0) - en to af translation catalogue (19 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Pages
af: Bladsye

en: Content
af: Inhoud

en: Comments
af: Kommentaar

en: Login
af: Gebruiker

en: Help
af: Hulp

en: n/a
af: Nie beskikbaar

en: Last post
af: Laaste pos

en: Header
af: Hoof

en: Footer
af: Onderskrif

en: Add new comment
af: Lewer kommentaar

en: Topics
af: Onderwerpe

en: Posts
af: Posstukke

en: Unpublished
af: Ongepubliseerd

en: Please wait...
af: Wag asseblief...

en: First sidebar
af: Eerste kantkolom

en: Second sidebar
af: Tweede kantkolom

en: Main menu
af: Hoofkieslys

en: Navigation bar
af: Navigasiestrook
