Zenstrap (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (28 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Pages
ar: الصفحات

en: Content
ar: المحتوى

en: Comments
ar: التعليقات

en: Help
ar: المساعدة

en: n/a
ar: غير متوفر

en: Last post
ar: آخر موضوع

en: Header
ar: الترويسة

en: Footer
ar: التذييل

en: Forum
ar: المنتدى

en: Add new comment
ar: إضافة تعليق جديد

en: Topics
ar: المناقشات

en: Posts
ar: المحتوى

en: Unpublished
ar: غير منشور

en: You are here
ar: أنت هنا

en: Please wait...
ar: يرجى الانتظار...

en: !title !required
ar: ‏!title ‏!required

en: Error message
ar: رسالة الخطأ

en: Warning message
ar: رسالة التحذير

en: Primary tabs
ar: التبويبات الأساسية

en: Secondary tabs
ar: التبويبات الفرعية

en: First sidebar
ar: العمود الجانبي اﻷول

en: Main menu
ar: القائمة الرئيسية

en: Changes made in this table will not be saved until the form is submitted.
ar: التغييرات الحادثة على هذا الجدول لن تُحفظ إلا بعد إرسال الاستمارة.

en: Page top
ar: أعلى الصفحة

en: Page bottom
ar: أسفل الصفحة

en: Status message
ar: رسالة الحالة

en: Highlighted
ar: مبرز
