Zenstrap (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (30 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Pages
be: Старонкі

en: Content
be: Змесціва

en: Comments
be: Каментары

en: Help
be: Дапамога

en: n/a
be: [няма]

en: Last post
be: Апошні запіс

en: Header
be: Загаловак

en: Footer
be: Ніжні калантытул

en: Forum
be: Форум

en: Add new comment
be: Дадаць каментар

en: Topics
be: Тэмы

en: Posts
be: Допісы

en: Unpublished
be: Неапублікавана

en: You are here
be: Вы тут

en: Please wait...
be: Калі ласка, пачакайце...

en: Select
be: Выбраць

en: Error message
be: Паведамленне пра памылку

en: Warning message
be: Папярэджанне

en: Primary tabs
be: Першасныя табы

en: Secondary tabs
be: Другасныя табы

en: First sidebar
be: Першая калонка

en: Main menu
be: Галоўнае меню

en: @current of @max
be: @current з @max

en: Changes made in this table will not be saved until the form is submitted.
be: Змены, зробленыя ў гэтай табліцы, не будуць захаваныя да адпраўкі формы.

en: Page top
be: У пачатак старонкі

en: Page bottom
be: Унізе старонкі

en: Status message
be: Паведамленне пра статус

en: Highlighted
be: Выдзелены

en: Close overlay
be: Закрыць перакрываючы слой
