Zenstrap (7.x-1.0) - en to bg translation catalogue (21 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Pages
bg: Страници

en: Content
bg: Съдържание

en: Comments
bg: Коментари

en: Help
bg: Справка

en: Last post
bg: Последно съобщение

en: Header
bg: Заглавна зона

en: Footer
bg: Под черта

en: Forum
bg: Форум

en: Add new comment
bg: Коментар

en: Topics
bg: Теми

en: Posts
bg: Мнения

en: You are here
bg: Вие сте тук

en: Please wait...
bg: Моля изчакайте...

en: Select
bg: Избери

en: Error message
bg: Съобщение за грешка

en: Warning message
bg: Предупредително съобщение

en: Main menu
bg: Основно меню

en: Changes made in this table will not be saved until the form is submitted.
bg: Промените направени в тази таблица, няма да се запишат преди формата да е изпратена.

en: Status message
bg: Статус съобщение

en: Close overlay
bg: Затвори допълнителния слой
