Zenstrap (7.x-1.0) - en to bs translation catalogue (13 entries)

en: Home
bs: Početna

en: Pages
bs: Stranice

en: Content
bs: Sadržaj

en: Comments
bs: Komentari

en: Help
bs: Pomoć

en: Last post
bs: Zadnji post

en: Add new comment
bs: Dodaj novi komentar

en: Topics
bs: Teme

en: Posts
bs: Postovi

en: Primary tabs
bs: Primarni tabovi

en: Secondary tabs
bs: Sekundarni tabovi

en: @current of @max
bs: @current od @max

en: Changes made in this table will not be saved until the form is submitted.
bs: Promjene uradjene u ovoj tabeli neće biti sačuvane dok ne potvrdite formu.
