Zenstrap (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (33 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Pages
ca: Pàgines

en: Content
ca: Contingut

en: Comments
ca: Comentaris

en: Login
ca: Entrada

en: Help
ca: Ajuda

en: n/a
ca: n/d

en: Last post
ca: Darrer article

en: Header
ca: Capçalera

en: Footer
ca: Peu

en: Forum
ca: Fòrum

en: Add new comment
ca: Afegeix un nou comentari

en: Topics
ca: Temes

en: Posts
ca: Articles

en: Unpublished
ca: Sense publicar

en: You are here
ca: Esteu aquí

en: Please wait...
ca: Si us plau, espereu...

en: Select
ca: Seleccioneu

en: Error message
ca: Missatge d'error

en: Warning message
ca: Missatge d'avís

en: Primary tabs
ca: Pestanyes primàries

en: Secondary tabs
ca: Pestanyes secundàries

en: First sidebar
ca: Primera barra lateral

en: Second sidebar
ca: Segona barra lateral

en: Main menu
ca: Menú principal

en: @current of @max
ca: @current de @max

en: Changes made in this table will not be saved until the form is submitted.
ca: Els canvis fets en aquesta taula no es desaran fins que no envieu el formulari.

en: Page top
ca: Part superior de la pàgina

en: Page bottom
ca: Part inferior de la pàgina

en: Navigation bar
ca: Barra de navegació

en: Status message
ca: Missatge d'estat

en: Highlighted
ca: Destacat

en: Close overlay
ca: Tanca la capa
