Zenstrap (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (31 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Pages
cs: Stránky

en: Content
cs: Obsah

en: Comments
cs: Komentáře

en: Login
cs: Přihlásit se

en: Help
cs: Nápověda

en: n/a
cs: není

en: Last post
cs: Poslední

en: Header
cs: Hlavička

en: Footer
cs: Patička

en: Forum
cs: Fórum

en: Add new comment
cs: Přidat komentář

en: Topics
cs: Témata

en: Posts
cs: Příspěvků

en: Unpublished
cs: Skryto

en: You are here
cs: Jste zde

en: Please wait...
cs: Prosím čekejte...

en: Select
cs: Vybrat

en: Error message
cs: Chybová zpráva

en: Warning message
cs: Zpráva s varováním

en: Primary tabs
cs: Hlavní záložky

en: Secondary tabs
cs: Sekundární záložky

en: First sidebar
cs: První postranní panel

en: Second sidebar
cs: Druhý postranní panel

en: Main menu
cs: Hlavní menu

en: @current of @max
cs: @current z @max

en: Changes made in this table will not be saved until the form is submitted.
cs: Změny provedené v této tabulce budou uloženy až po odeslání  formuláře.

en: Page bottom
cs: Dolní část stránky

en: Status message
cs: Zpráva o stavu

en: Highlighted
cs: Zvýrazněno

en: Close overlay
cs: Zavřít překryv
