Zenstrap (7.x-1.0) - en to cy translation catalogue (25 entries)

en: Home
cy: Hafan

en: Pages
cy: Tudalennau

en: Content
cy: Cynnwys

en: Comments
cy: Sylwadau

en: Login
cy: Mewngofnodi

en: Help
cy: Cymorth

en: Last post
cy: Cofnod diwethaf

en: Header
cy: Pennawd

en: Footer
cy: Troedyn

en: Forum
cy: Fforwm

en: Add new comment
cy: Ychwanegu sylw newydd

en: Topics
cy: Testunau

en: Posts
cy: Cofnodion

en: You are here
cy: Rydych yma

en: Please wait...
cy: Arhoswch...

en: Select
cy: Dewis

en: Error message
cy: Neges wall

en: Warning message
cy: Neges rybudd

en: ‹‹
cy: <<

en: ››
cy: >>

en: @current of @max
cy: @current o @max

en: Changes made in this table will not be saved until the form is submitted.
cy: Ni fydd newidiadau yn cael eu cadw tan fydd y ffurflen yn cael ei gyflwyno.

en: Page top
cy: Brig y dudalen

en: Page bottom
cy: Gwaelod y dudalen

en: Status message
cy: Neges statws
