Zenstrap (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (30 entries)

en: Home
da: Hjem

en: Pages
da: Sider

en: Content
da: Indhold

en: Comments
da: Kommentarer

en: Help
da: Hjælp

en: Last post
da: Seneste indlæg

en: Header
da: Overskrift

en: Footer
da: Sidefod

en: Add new comment
da: Tilføj kommentar

en: Topics
da: Emner

en: Posts
da: Indlæg

en: Unpublished
da: Ikke udgivet

en: You are here
da: Du er her

en: Please wait...
da: Vent venligst…

en: Select
da: Vælg

en: Error message
da: Fejlmeddelelse

en: Warning message
da: Advarsel

en: Primary tabs
da: Primære faneblade

en: Secondary tabs
da: Sekundære faneblade

en: First sidebar
da: Første sidepanel

en: Second sidebar
da: Andet sidepanel

en: Main menu
da: Hovedmenu

en: @current of @max
da: @current af @max

en: Changes made in this table will not be saved until the form is submitted.
da: Ændringer i tabellen bliver ikke gemt, før du indsender formularen.

en: Page top
da: Sidehovede

en: Page bottom
da: Sidefod

en: Navigation bar
da: Navigationsbjælke

en: Status message
da: Statusmeddelelse

en: Highlighted
da: Fremhævet

en: Close overlay
da: Luk overlay
