Zenstrap (7.x-1.0) - en to eo translation catalogue (16 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Pages
eo: Paĝoj

en: Content
eo: Enhavo

en: Comments
eo: Komentoj

en: Help
eo: Helpo

en: Last post
eo: Lasta afiŝo

en: Header
eo: Kaplinio

en: Footer
eo: Piedlinio

en: Forum
eo: Forumo

en: Add new comment
eo: Aldonu novan komenton

en: Topics
eo: Temoj

en: Posts
eo: Afiŝoj

en: You are here
eo: Vi estas ĉi tie

en: Please wait...
eo: Bonvolu atendi...

en: Main menu
eo: Ĉefa menuo

en: Changes made in this table will not be saved until the form is submitted.
eo: Ŝanĝoj kreitaj en ĉi tiu tabulo ne konserviĝos ĝis kiam la formularo submetiĝas.
