Zenstrap (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (32 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Pages
et: Lehed

en: Content
et: Sisu

en: Comments
et: Kommentaarid

en: Login
et: Sisselogimine

en: Help
et: Abi

en: n/a
et: puudub

en: Last post
et: Viimane postitus

en: Header
et: Päis

en: Footer
et: Jalus

en: Forum
et: Foorumi teema

en: Add new comment
et: Lisa kommentaar

en: Topics
et: Teemasid

en: Posts
et: Postitusi

en: Unpublished
et: Avaldamata

en: You are here
et: Sa oled siin

en: Please wait...
et: Palun oota...

en: Select
et: Vali

en: Error message
et: Veateade

en: Warning message
et: Hoiatus

en: Primary tabs
et: Peasakid

en: Secondary tabs
et: Alamsakid

en: First sidebar
et: Esimene külgriba

en: Second sidebar
et: Teine külgriba

en: Main menu
et: Peamenüü

en: @current of @max
et: @current / @max

en: Changes made in this table will not be saved until the form is submitted.
et: Sellesse tabelisse tehtud muudatusi ei salvestata enne vormi salvestamist.

en: Page top
et: Lehe ülaosa

en: Page bottom
et: Lehe alaosa

en: Status message
et: Olekuteade

en: Highlighted
et: Eristatud

en: Close overlay
et: Sulge ülekate
