Zenstrap (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (31 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Pages
fi: Sivut

en: Content
fi: Sisältö

en: Comments
fi: Kommentit

en: Login
fi: Kirjaudu

en: Help
fi: Ohje

en: n/a
fi: ei mitään

en: Last post
fi: Uusin kirjoitus

en: Header
fi: Ylätunniste

en: Footer
fi: Alatunniste

en: Forum
fi: Foorumi

en: Add new comment
fi: Lisää uusi kommentti

en: Topics
fi: Aiheet

en: Posts
fi: Kirjoitukset

en: Unpublished
fi: Julkaisematon

en: You are here
fi: Olet täällä

en: Please wait...
fi: Odota hetki...

en: Select
fi: Valitse

en: Error message
fi: Virheviesti

en: Warning message
fi: Varoitusviesti

en: Primary tabs
fi: Ensisijaiset välilehdet

en: Secondary tabs
fi: Toissijaiset välilehdet

en: First sidebar
fi: Ensimmäinen sivupalkki

en: Main menu
fi: Päävalikko

en: @current of @max
fi: @current / @max

en: Changes made in this table will not be saved until the form is submitted.
fi: Muutokset otetaan käyttöön vasta kun valitset <em>tallenna</em>.

en: Page top
fi: Sivun yläreunaan

en: Page bottom
fi: Sivun alareuna

en: Status message
fi: Tilanneviesti

en: Highlighted
fi: Korostettu

en: Close overlay
fi: Sulje päällys
