Zenstrap (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (21 entries)

en: Home
is: Heim

en: Pages
is: Síður

en: Content
is: Innihald

en: Comments
is: Viðmerkingar

en: Help
is: Hjálp

en: Last post
is: Seinasti postur

en: Header
is: Síðuhøvd

en: Footer
is: Síðufótur

en: Add new comment
is: Ger viðmerking

en: Topics
is: Evni

en: Posts
is: Postar

en: Unpublished
is: Ikki givið út

en: You are here
is: Tú ert her

en: Please wait...
is: Vinarliga bíða...

en: Error message
is: Feilboð

en: Warning message
is: Ávaringarboð

en: Primary tabs
is: Fyrstu spjaldur

en: Secondary tabs
is: Næstu spjaldur

en: First sidebar
is: Fyrsti síðubjálki

en: Changes made in this table will not be saved until the form is submitted.
is: Broytingar gjørdar í hesi talvu verða ikki goymdir fyrr enn formurin verður latin inn.

en: Status message
is: Støðuboð
