Zenstrap (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (30 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Pages
gl: Páxinas

en: Content
gl: Contido

en: Comments
gl: Comentarios

en: Help
gl: Axuda

en: n/a
gl: n/d

en: Last post
gl: Última entrada

en: Header
gl: Encabezado

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: Forum
gl: Foro

en: Add new comment
gl: Engadir un novo comentario

en: Topics
gl: Temas

en: Posts
gl: Entradas

en: Unpublished
gl: Non publicado

en: You are here
gl: Vostede está aquí

en: Please wait...
gl: Espere, por favor...

en: Select
gl: Selección múltiple

en: Error message
gl: Mensaxe de erro

en: Warning message
gl: Mensaxe de aviso

en: Primary tabs
gl: Lapelas principais

en: Secondary tabs
gl: Lapelas secundarias

en: First sidebar
gl: Primeira barra lateral

en: Main menu
gl: Menú principal

en: @current of @max
gl: @current de @max

en: Changes made in this table will not be saved until the form is submitted.
gl: Os cambios feitos nesta táboa non se han gardar ata que se envíe o formulario.

en: Page top
gl: Parte superior da páxina

en: Page bottom
gl: Zona inferior da páxina

en: Status message
gl: Mensaxe de estado

en: Highlighted
gl: Resaltado

en: Close overlay
gl: Pechar superposición
