Zenstrap (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (32 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Pages
he: עמודים

en: Content
he: תוכן

en: Comments
he: תגובות

en: Login
he: כניסה

en: Help
he: עזרה

en: n/a
he: -ללא-

en: Last post
he: פרסום אחרון

en: Header
he: כותרת עליונה

en: Footer
he: כותרת תחתונה

en: Forum
he: פורום

en: Add new comment
he: הוספת תגובה חדשה

en: Topics
he: נושאים

en: Posts
he: הודעות

en: Unpublished
he: לא מפורסם

en: You are here
he: הינך נמצא כאן

en: Please wait...
he: נא להמתין...

en: Select
he: בחר

en: Error message
he: הודעת שגיאה

en: Warning message
he: הודעת אזהרה

en: Primary tabs
he: לשוניות ראשיות

en: Secondary tabs
he: לשוניות משניות

en: First sidebar
he: עמודת צד ראשונה

en: Second sidebar
he: עמודה שנייה

en: Main menu
he: תפריט ראשי

en: @current of @max
he: @current מתןך @max

en: Changes made in this table will not be saved until the form is submitted.
he: השינויים יישמרו רק לאחר משלוח הטופס

en: Page top
he: ראש הדף

en: Page bottom
he: תחתית הדף

en: Navigation bar
he: סרגל ניווט

en: Status message
he: הודעת סטטוס

en: Highlighted
he: מובלט
