Zenstrap (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (28 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Pages
hr: Stranice

en: Content
hr: Sadržaj

en: Comments
hr: Komentari

en: Login
hr: Prijava

en: Help
hr: Pomoć

en: n/a
hr: nije dostupno

en: Last post
hr: Posljednji unos

en: Header
hr: Zaglavlje

en: Footer
hr: Podnožje

en: Add new comment
hr: Dodaj komentar

en: Topics
hr: Teme

en: Posts
hr: Unosi

en: You are here
hr: Vi ste ovdje

en: Please wait...
hr: Molimo pričekajte...

en: Error message
hr: Poruka greške

en: Warning message
hr: Poruka upozorenja

en: Primary tabs
hr: Primarne oznake

en: Secondary tabs
hr: Sekundarne oznake

en: First sidebar
hr: Prvi stupac

en: Main menu
hr: Glavni izbornik

en: @current of @max
hr: @current od @max

en: Changes made in this table will not be saved until the form is submitted.
hr: Promjene u ovoj tablici neće biti spremljene dok se obrazac ne otpremi.

en: Page top
hr: Vrh stranice

en: Page bottom
hr: Dno stranice

en: Status message
hr: Poruka statusa

en: Highlighted
hr: Istaknuto

en: Close overlay
hr: Zatvori Plutajuću ploču
