Zenstrap (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (18 entries)

en: Home
is: Forsíða

en: Pages
is: Síður

en: Content
is: Innihald

en: Comments
is: Ummæli

en: Login
is: Innskráning

en: Help
is: Hjálp

en: n/a
is: á ekki við

en: Last post
is: Síðasta færsla

en: Header
is: Haus

en: Footer
is: Fótur

en: Add new comment
is: Bæta við nýjum ummælum

en: Topics
is: Umræða

en: Posts
is: Færslur

en: Unpublished
is: Ekki birt

en: You are here
is: Þú ert hér

en: Please wait...
is: Vinsamlegast bíðið...

en: @current of @max
is: @current af @max

en: Changes made in this table will not be saved until the form is submitted.
is: Breytingar framkvæmdar í þessari töflu verða ekki vistaðar fyrr en formið er innsent.
