Zenstrap (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (23 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Pages
jv: Kācā

en: Content
jv: Konten

en: Comments
jv: Komèntar

en: Help
jv: Pitulungan

en: Last post
jv: Kiriman terakhir

en: Add new comment
jv: Tambah komèntar anyar

en: Topics
jv: Topik-topik

en: Posts
jv: Kiriman

en: You are here
jv: Sampéyan nang kene

en: Please wait...
jv: Mangga dipun tunggu...

en: Error message
jv: Pesen kesalahan

en: Warning message
jv: Welingan

en: Primary tabs
jv: Tab Primer

en: Secondary tabs
jv: Tab sékundér

en: First sidebar
jv: Sidebar pertama

en: Main menu
jv: Menu utama

en: @current of @max
jv: @current saka @max

en: Changes made in this table will not be saved until the form is submitted.
jv: Owahan sing digawé  nang tabel iki ora arep disimpen nganti formulire dikirim.

en: Page top
jv: Kaca ndhuwur

en: Page bottom
jv: Kācā ngisor

en: Status message
jv: Status pesen

en: Close overlay
jv: Nutup overlay
