Zenstrap (7.x-1.0) - en to kk translation catalogue (17 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Pages
kk: Беттер

en: Content
kk: Контент

en: Comments
kk: Пікірлер

en: Help
kk: Көмек

en: n/a
kk: жоқ

en: Last post
kk: Жаңартылды

en: Header
kk: Үстіңгі деректеме

en: Footer
kk: Төменгі деректеме

en: Forum
kk: Форум

en: Add new comment
kk: Жаңа пікірді жазу

en: Topics
kk: Тақырыпшалар

en: Posts
kk: Жазбалар

en: Please wait...
kk: Күте тұрыңыз...0

en: First sidebar
kk: Бірінші жақ тақтасы

en: Changes made in this table will not be saved until the form is submitted.
kk: Бұл кестедегі өзгертулер форманы толтырмағаныңызша сақтала алмайды.

en: Status message
kk: Статус хабарламасы
