Zenstrap (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (27 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Pages
km: ទំព័រ

en: Content
km: មាតិកា

en: Comments
km: មតិ​យោបល់

en: Help
km: ជំនួយ

en: n/a
km: គ្មាន

en: Last post
km: ការ​ប្រកាស​ចុង​ក្រោយ

en: Header
km: បឋម​កថា

en: Footer
km: បាតកថា

en: Forum
km: វេទិកា

en: Add new comment
km: បន្ថែម​មតិ​យោបល់​ថ្មី

en: Topics
km: ប្រធានបទ

en: Posts
km: ប្រកាស

en: You are here
km: អ្នក​នៅទីនេះ​

en: Please wait...
km: សូម​រង់ចាំ...

en: Error message
km: សារ​កំហុស

en: Warning message
km: សារ​ព្រមាន

en: Primary tabs
km: ផ្ទាំង​ចម្បង

en: Secondary tabs
km: ផ្ទាំង​រង

en: First sidebar
km: របារ​ចំហៀង​ដំបូង

en: Main menu
km: ម៉ឺនុយ​មេ

en: Changes made in this table will not be saved until the form is submitted.
km: ការ​ផ្លាស់ប្តូរ​ដែល​មាន​ក្នុង​តារាង​នេះ​នឹង​មិន​ត្រូវ​បាន​រក្សា​ទុក​ទេ រហូត​ទាល់តែ​សំណុំបែបបទ​ត្រូវ​បាន​ដាក់​ស្នើ​។

en: Page top
km: ផ្នែក​ខាង​លើ​ទំព័រ

en: Page bottom
km: ផ្នែក​ខាង​ក្រោម​ទំព័រ

en: Status message
km: សារ​ស្ថាន​ភាព​

en: Highlighted
km: ដែល​បាន​បន្លិច​ពណ៌

en: Close overlay
km: បិទ​ភាព​ត្រួតគ្នា
