Zenstrap (7.x-1.0) - en to ml translation catalogue (8 entries)

en: Home
ml: പൂമുഖം

en: Pages
ml: താളുകള്‍

en: Content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: Comments
ml: അഭിപ്രായങ്ങൾ

en: Help
ml: സഹായം

en: n/a
ml: ശൂന്യം

en: Forum
ml: ചര്‍ച്ചാവേദി

en: Page bottom
ml: താളിന്റെ താഴെ
