Zenstrap (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (30 entries)

en: Pages
nl: Pagina's

en: Content
nl: Inhoud

en: Comments
nl: Reacties

en: Login
nl: Inloggen

en: n/a
nl: niet beschikbaar

en: Last post
nl: Laatste bericht

en: Header
nl: Kop

en: Footer
nl: Voet

en: Add new comment
nl: Reactie toevoegen

en: Topics
nl: Onderwerpen

en: Posts
nl: Berichten

en: Unpublished
nl: Niet gepubliceerd

en: You are here
nl: U bent hier

en: Please wait...
nl: Even geduld...

en: Select
nl: Selecteren

en: Error message
nl: Foutmelding

en: Warning message
nl: Waarschuwingsbericht

en: Primary tabs
nl: Primaire tabs

en: Secondary tabs
nl: Secundaire tabs

en: First sidebar
nl: Eerste zijbalk

en: Second sidebar
nl: Tweede zijbalk

en: Main menu
nl: Hoofdmenu

en: @current of @max
nl: @current van @max

en: Changes made in this table will not be saved until the form is submitted.
nl: Wijzigingen in deze tabel worden pas opgeslagen wanneer het formulier wordt ingediend.

en: Page top
nl: Bovenkant pagina

en: Page bottom
nl: Onderkant pagina

en: Navigation bar
nl: Navigatiebalk

en: Status message
nl: Statusbericht

en: Highlighted
nl: Geaccentueerd

en: Close overlay
nl: Overlay sluiten
