Zenstrap (7.x-1.0) - en to nn translation catalogue (18 entries)

en: Home
nn: Heim

en: Pages
nn: Sider

en: Content
nn: Innhald

en: Comments
nn: Kommentarar

en: Help
nn: Hjelp

en: Last post
nn: Siste innlegg

en: Header
nn: Topptekst

en: Footer
nn: Botntekst

en: Add new comment
nn: Skriv ny kommentar

en: Topics
nn: Emner

en: Posts
nn: Innlegg

en: Unpublished
nn: Upublisert

en: First sidebar
nn: Fyrste sidestolpe

en: Main menu
nn: Hovudmeny

en: Changes made in this table will not be saved until the form is submitted.
nn: Endringar i denne tabellen vil ikkje bli lagra før skjemaet sendast.

en: Page top
nn: Sidetopp

en: Page bottom
nn: Sideslutt

en: Highlighted
nn: Utheva
