Zenstrap (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (30 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Pages
oc: Paginas

en: Content
oc: Contengut

en: Comments
oc: Comentaris

en: Login
oc: Identificant

en: Help
oc: Ajuda

en: n/a
oc: n/d

en: Last post
oc: Darrièra contribucion

en: Header
oc: Entèsta

en: Footer
oc: Pè de pagina

en: Add new comment
oc: Apondre un comentari

en: Topics
oc: Subjèctes

en: Posts
oc: Contribucions

en: Unpublished
oc: Pas publicat

en: You are here
oc: Sètz aicí

en: Please wait...
oc: Pacientatz...

en: Select
oc: Seleccionar

en: Error message
oc: Messatge d'error

en: Warning message
oc: Messatge d'avertiment

en: Primary tabs
oc: Onglets primaris

en: Secondary tabs
oc: Onglets segondaris

en: First sidebar
oc: Primièra barra laterala

en: Main menu
oc: Menú principal

en: @current of @max
oc: @current sus @max

en: Changes made in this table will not be saved until the form is submitted.
oc: Los cambiaments efectuats dins aquesta taula seràn pas salvats abans lo salvament d'aqueste formulari.

en: Page top
oc: Naut de la pagina

en: Page bottom
oc: Bas de la pagina

en: Status message
oc: Messatge d'estat

en: Highlighted
oc: Mes en evidéncia

en: Close overlay
oc: Tampar l'avant plan
