Zenstrap (7.x-1.0) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Home
os: Cæйраг

en: Pages
os: Фæрстæ

en: Content
os: Мидис

en: Comments
os: Комментари

en: Help
os: Æмбарынгæнæн
