Zenstrap (7.x-1.0) - en to ps translation catalogue (11 entries)

en: Home
ps: کور

en: Pages
ps: پاڼې

en: Content
ps: منځپانګه

en: Comments
ps: څرګندونې

en: Help
ps: مرسته

en: Header
ps: سرۍ

en: Footer
ps: پښۍ

en: Topics
ps: موضوعګانې

en: Posts
ps: ليکنې

en: Select
ps: غوره

en: Warning message
ps: خبرتيا پیغام
