Zenstrap (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (26 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Pages
ro: Pagini

en: Content
ro: Conținut

en: Comments
ro: Comentarii

en: Help
ro: Ajutor

en: Last post
ro: Ultima adăugare

en: Header
ro: Cap

en: Footer
ro: Subsol

en: Add new comment
ro: Adaugă comentariu nou

en: Topics
ro: Subiecte

en: Posts
ro: Articole

en: Unpublished
ro: Nepublicat

en: You are here
ro: Eşti aici

en: Please wait...
ro: Vă rugăm să așteptați...

en: Select
ro: Alege

en: Error message
ro: Mesaj de eroare

en: Warning message
ro: Mesaj avertizare

en: Primary tabs
ro: Filele principale

en: Secondary tabs
ro: Taburi secundare

en: First sidebar
ro: Prima bară laterală

en: Main menu
ro: Meniu principal

en: Changes made in this table will not be saved until the form is submitted.
ro: Modificările efectuate în acest tabel nu vor fi salvate până când formularul nu este trimis.

en: Page top
ro: Susul paginii

en: Page bottom
ro: Josul paginii

en: Status message
ro: Mesaj de stare

en: Highlighted
ro: Evidențiat
