Zenstrap (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (33 entries)

en: Home
ru: Главная

en: Pages
ru: Страницы

en: Content
ru: Содержимое

en: Comments
ru: Комментарии

en: Login
ru: Логин

en: Help
ru: Справка

en: n/a
ru: н/д

en: Last post
ru: Последняя публикация

en: Header
ru: Шапка

en: Footer
ru: Подвал

en: Forum
ru: Форум

en: Add new comment
ru: Добавить комментарий

en: Topics
ru: Темы

en: Posts
ru: Сообщения

en: Unpublished
ru: Снято с публикации

en: You are here
ru: Вы здесь

en: Please wait...
ru: Пожалуйста, подождите...

en: Select
ru: Выбрать

en: Error message
ru: Сообщение об ошибке

en: Warning message
ru: Предупреждение

en: Primary tabs
ru: Главные вкладки

en: Secondary tabs
ru: Дополнительные вкладки

en: First sidebar
ru: Первая боковая панель

en: Second sidebar
ru: Вторая боковая панель

en: Main menu
ru: Главное меню

en: @current of @max
ru: @current из @max

en: Changes made in this table will not be saved until the form is submitted.
ru: Сделанные в списке изменения не вступят в силу, пока вы не сохраните их.

en: Page top
ru: Верх страницы

en: Page bottom
ru: Низ страницы

en: Navigation bar
ru: Навигационная панель

en: Status message
ru: Статус

en: Highlighted
ru: Подсвеченные

en: Close overlay
ru: Закрыть слой
