Zenstrap (7.x-1.0) - en to sl translation catalogue (21 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Pages
sl: Strani

en: Content
sl: Vsebine

en: Comments
sl: Komentarji

en: Login
sl: Prijava

en: Help
sl: Pomoč

en: n/a
sl: n/d

en: Last post
sl: Zadnja objava

en: Header
sl: Glava

en: Footer
sl: Noga

en: Add new comment
sl: Dodaj nov komentar

en: Topics
sl: Tematike

en: Posts
sl: Prispevki

en: You are here
sl: Nahajate se tukaj

en: Please wait...
sl: Prosimo počakajte...

en: Error message
sl: Sporočilo o napaki

en: Warning message
sl: Opozorilno sporočilo

en: Primary tabs
sl: Primarni zavihki

en: Secondary tabs
sl: Sekundarni zavihki

en: First sidebar
sl: Prvi stranski stolpec

en: Changes made in this table will not be saved until the form is submitted.
sl: Spremembe narejene v tej tabeli ne bodo shranjenem dokler ne shranite obrazca.
