Zenstrap (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (33 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Pages
sv: Sidor

en: Content
sv: Innehåll

en: Comments
sv: Kommentarer

en: Login
sv: Logga in

en: Help
sv: Hjälp

en: n/a
sv: inte tillgänglig

en: Last post
sv: Senaste inlägg

en: Header
sv: Sidhuvud

en: Footer
sv: Sidfot

en: Add new comment
sv: Lägg till ny kommentar

en: Topics
sv: Ämnen

en: Posts
sv: Inlägg

en: Unpublished
sv: Ej publicerad

en: You are here
sv: Du är här

en: Add Comment
sv: Lägg till kommentar

en: Please wait...
sv: Vänligen vänta...

en: Select
sv: Välj

en: Error message
sv: Felmeddelande

en: Warning message
sv: Varningsmeddelande

en: Primary tabs
sv: Primära flikar

en: Secondary tabs
sv: Sekundära flikar

en: First sidebar
sv: Första sidospalten

en: Second sidebar
sv: Andra sidospalten

en: Main menu
sv: Huvudmeny

en: @current of @max
sv: @current av @max

en: Changes made in this table will not be saved until the form is submitted.
sv: Ändringar som görs i denna tabell sparas inte förrän formuläret skickas.

en: Page top
sv: Överst på sidan

en: Page bottom
sv: Nederst på sidan

en: Navigation bar
sv: Navigeringsspalt

en: Status message
sv: Statusmeddelande

en: Highlighted
sv: Framhävd

en: Close overlay
sv: Stäng lager
