Zenstrap (7.x-1.0) - en to ug translation catalogue (18 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Pages
ug: بەت

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Comments
ug: ئىنكاسلار

en: Login
ug: كىرىش

en: Header
ug: بەت بېشى

en: Forum
ug: مۇنبەر

en: Add new comment
ug: ئىنكاس يېزىش

en: Topics
ug: تېمىلار

en: Posts
ug: يازمىلار

en: You are here
ug: ھازىرقى ئورنىڭىز

en: Please wait...
ug: ساقلاپ تۇرۇڭ...

en: Error message
ug: خاتالىق

en: Warning message
ug: ئەسكەرتىش

en: Main menu
ug: باش تىزىملىك

en: Changes made in this table will not be saved until the form is submitted.
ug: جەدۋەلدىكى ئۆزگەرتىشلەر پۈتۈن جەدۋەلنى تاپشۇرغاندىن كىيىنلا ئاندىن ساقلىنىدۇ.

en: Page top
ug: بەت ئۈستى

en: Page bottom
ug: بەت ئاستى
