Zenstrap (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (34 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Pages
uk: Сторінки

en: Content
uk: Вміст

en: Comments
uk: Коментарі

en: Login
uk: Вхід

en: Help
uk: Довідка

en: n/a
uk: н/д

en: Last post
uk: Останній допис

en: Header
uk: Верхній колонтитул

en: Footer
uk: Нижній колонтитул

en: Forum
uk: Форум

en: Add new comment
uk: Коментувати

en: Topics
uk: Теми

en: Posts
uk: Дописи

en: Unpublished
uk: Неопубліковано

en: You are here
uk: Ви є тут

en: Add Comment
uk: Додати коментар

en: Please wait...
uk: Зачекайте, будь ласка...

en: Select
uk: Вибір

en: Error message
uk: Повідомлення про помилку

en: Warning message
uk: Попереджувальне повідомлення

en: Primary tabs
uk: Основні вкладки

en: Secondary tabs
uk: Другорядні вкладки

en: First sidebar
uk: Перша бічна панель

en: Second sidebar
uk: Друга бічна панель

en: Main menu
uk: Головне меню

en: @current of @max
uk: @current з @max

en: Changes made in this table will not be saved until the form is submitted.
uk: Зміни, виконані в цій таблиці, не будуть записані, доки не буде надіслано форму.

en: Page top
uk: Верх сторінки

en: Page bottom
uk: Низ сторінки

en: Navigation bar
uk: Панель навіґації

en: Status message
uk: Повідомлення про стан

en: Highlighted
uk: Виділено

en: Close overlay
uk: Закрити накладання
