Zenstrap (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (23 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Pages
bo: དྲ་ངོས

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Comments
bo: དཔྱད་གཏམ

en: Login
bo: ནང་འཇུག

en: Help
bo: རོགས་རམ

en: Last post
bo: གསར་སྤེལ་གསར་ཤོས

en: Header
bo: འགོ་བརྗོད

en: Footer
bo: ཤོག་མཇུག

en: Forum
bo: གྲོས་ར

en: Add new comment
bo: དཔྱད་གཏམ་གསར་བ་ཁ་སྣོན

en: Topics
bo: གླེང་གཞི

en: Posts
bo: གསར་སྤེལ

en: Select
bo: གདམ་གསེས

en: Primary tabs
bo: རྩ་བའི་ཤོག་བྱང

en: Secondary tabs
bo: ཤོག་བྱང་ཕལ་བ

en: Main menu
bo: འདེམས་བྱང་གཙོ་བོ

en: @current of @max
bo: @max་ནས་@current

en: Page top
bo: ཤོག་ངོས་ཀྱི་གོང

en: Page bottom
bo: ཤོག་ངོས་ཀྱི་ཞབས

en: Status message
bo: གནས་སྟངས་ཀྱི་བརྡ་འཕྲིན

en: Highlighted
bo: མངོན་གསལ་ཅན

en: Close overlay
bo: ཕྱི་རིམ་ཁ་རྒྱག
