Zenstrap (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (31 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Pages
el: Σελίδες

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Comments
el: Σχόλια

en: Login
el: Είσοδος

en: Help
el: Βοήθεια

en: n/a
el: δ/υ

en: Last post
el: Τελευταία δημοσίευση

en: Header
el: Κεφαλίδα

en: Footer
el: Υποσέλιδο

en: Forum
el: Φόρουμ

en: Add new comment
el: Προσθήκη νέου σχολίου

en: Topics
el: Θέματα

en: Posts
el: Καταχωρίσεις

en: Unpublished
el: Μη δημοσιευμένο

en: You are here
el: Είστε εδώ

en: Please wait...
el: Παρακαλώ περιμένετε...

en: Select
el: Επιλογή

en: Error message
el: Μήνυμα σφάλματος

en: Warning message
el: Μήνυμα προειδοποίησης

en: Primary tabs
el: Πρωτεύουσες καρτέλες

en: Secondary tabs
el: Δευτερεύουσες καρτέλες

en: First sidebar
el: Πρώτη πλευρική ζώνη

en: Main menu
el: Κύριο μενού

en: @current of @max
el: @current από @max

en: Changes made in this table will not be saved until the form is submitted.
el: Οι αλλαγές που γίνονται σ' αυτόν τον πίνακα δεν θα αποθηκευτούν έως ότου η φόρμα υποβληθεί.

en: Page top
el: Κορυφή σελίδας

en: Page bottom
el: Βάση σελίδας

en: Status message
el: Μήνυμα κατάστασης

en: Highlighted
el: Ζώνη ενδεδειγμένων

en: Close overlay
el: Κλείσιμο της υπέρθεσης
