Zenstrap (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (30 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Pages
eu: Orriak

en: Content
eu: Edukia

en: Comments
eu: Iruzkinak

en: Help
eu: Laguntza

en: n/a
eu: e/e (n/a)

en: Last post
eu: Azken argitalpena

en: Header
eu: Goiburua

en: Footer
eu: Orri-oina

en: Forum
eu: Foroa

en: Add new comment
eu: Gehitu iruzkin berria

en: Topics
eu: Gaiak

en: Posts
eu: Bidalketak

en: Unpublished
eu: Argitaratu gabe

en: You are here
eu: Hemen zaude

en: Add Comment
eu: Gehitu iruzkina

en: Please wait...
eu: Itxaron mesedez...

en: Select
eu: Aukeratu

en: Error message
eu: Errore mezua

en: Warning message
eu: Ohartarazpen mezua

en: Primary tabs
eu: Atal primarioak

en: Secondary tabs
eu: Atal sekundarioak

en: First sidebar
eu: Lehen albo-barra

en: Second sidebar
eu: Bigarren albo-barra

en: Main menu
eu: Menu nagusia

en: Changes made in this table will not be saved until the form is submitted.
eu: Taula honetan egindako aldaketak ez dira gordeko formularioa bidaltzen ez den artean.

en: Page top
eu: Orriaren burua

en: Page bottom
eu: Orriaren behean

en: Status message
eu: Mezu egoera

en: Highlighted
eu: Nabarmendua
