Zenstrap (7.x-1.0) - en to gu translation catalogue (12 entries)

en: Home
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: Pages
gu: પૃષ્ઠો

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Comments
gu: ટિપ્પણીઓ

en: Help
gu: મદદ

en: Add new comment
gu: નવી ટિપ્પણી ઉમેરો

en: Topics
gu: વિષયો

en: Unpublished
gu: અપ્રકાશિત

en: Please wait...
gu: કૃપા કરીને રાહ જુઓ...

en: Select
gu: પસંદ કરો

en: Error message
gu: ભૂલ સંદેશ

en: Status message
gu: સ્થિતિ સંદેશો
