Zenstrap (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (33 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Pages
hu: Oldalak

en: Content
hu: Tartalom

en: Comments
hu: Hozzászólások

en: Login
hu: Bejelentkezés

en: Help
hu: Súgó

en: n/a
hu: n. a.

en: Last post
hu: Utolsó bejegyzés

en: Header
hu: Fejléc

en: Footer
hu: Lábléc

en: Forum
hu: Fórum

en: Add new comment
hu: Új hozzászólás

en: Topics
hu: Témák

en: Posts
hu: Bejegyzések

en: Unpublished
hu: Rejtett

en: You are here
hu: Jelenlegi hely

en: Please wait...
hu: Kis türelmet…

en: Select
hu: Kiválasztás

en: Error message
hu: Hibaüzenet

en: Warning message
hu: Figyelmeztető üzenet

en: Primary tabs
hu: Elsődleges fülek

en: Secondary tabs
hu: Másodlagos fülek

en: First sidebar
hu: Első oldalsáv

en: Second sidebar
hu: Második oldalsáv

en: Main menu
hu: Főmenü

en: @current of @max
hu: @current / @max

en: Changes made in this table will not be saved until the form is submitted.
hu: A táblázaton végrehajtott változtatások az űrlap beküldéséig nem lesznek elmentve.

en: Page top
hu: Oldal teteje

en: Page bottom
hu: Oldal alja

en: Navigation bar
hu: Navigációs sáv

en: Status message
hu: Állapotüzenet

en: Highlighted
hu: Kiemelt

en: Close overlay
hu: Átfedés bezárása
