Zenstrap (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (13 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Pages
hy: Էջեր

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Comments
hy: Մեկնաբանություններ

en: Help
hy: Օգնություն

en: Last post
hy: Վերջին գրառում

en: Footer
hy: Էջի ներքևի հատված

en: Forum
hy: Ֆորում

en: Add new comment
hy: Ավելացնել նոր մեկնաբանություն

en: Please wait...
hy: Խնդրում ենք սպասել

en: Error message
hy: Սխալի հաղորդագրություն

en: Warning message
hy: Զգուշացման հաղորդագրություն

en: Status message
hy: Կարգավիճակի հաղորդագրություն
